top of page
Mermer

Özet ve Tam Metinlerinizin Yayınlanması

    

Özet ve Tam Metinleriniz kongresi sonrası özel ISBN numarası ile e-kitap olarak yayınlanacaktır (30 Kasım 2023 tarihinde)

 

Tam Metinleriniz için iki alternatif daha sunmaktayız

- Uluslararası Hakemli Dergilerimizden birinde  hakem sürecini geçmesi şartıyla makale olarak  yayınlanması (indirimli)

 

   EURO ASIA SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER DERGİSİ 

7 yıllık, akademik teşvik ve doçentlik kriterlerine uygun, uluslararası indeksli bir dergidir. Tam metinlerinizi dergi yazım kurallarına uygun olarak hazırlayarak doğrudan doğruya bu dergiye göndermeniz gerekmektedir. Hakem süreci olumlu olarak sonuçlanan makaleleri %50 indirimli olarak (25 usd) yayınlanacaktır. Yayın dilleri İngilizce, Türkçe, Ukraynaca, Rusça'dır

Dergi web sitesi www.euroasiajournal.com

 INTERNATIONAL JOURNAL OF SOCIAL, POLITICAL AND ECONOMIC RESEARCH (IJoSPER)

7 yıllık, akademik teşvik ve doçentlik kriterlerine uygun, uluslararası indeksli bir dergidir. Tam metinlerinizi dergi yazım kurallarına uygun olarak hazırlayarak doğrudan doğruya bu dergiye göndermeniz gerekmektedir. Hakem süreci olumlu olarak sonuçlanan makaleleri %50 indirimli olarak (25 usd) yayınlanacaktır. Yayın dilleri İngilizce ve Bengalce'dir.

Dergi web sitesi www.ijosper.uk

 

- Kitap Bölümü (elektronik) olarak yayınlanması

İKSAD Uluslararası Yayınevi 7 yıldır düzenli olarak faaliyet gösteren, dünyanın pek çok ülkesinden yazarlara ait 1000 kadar bilimsel kitap yayınlamış ve kitapları yurt içi ve yurt dışında çok sayıda üniversite ve kütüphanede kataloglanan/indekslenen bir yayınevidir. Doçentlik ve Teşvik Kriterlerinin tamamını sağlamaktadır. Kongre katılımcılarımız dilerlerse çalışmalarını herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan uluslararası kitap bölümü olarak yayınlatmak için   İKSAD Yayınevi'ne gönderebilirler (iksadyayınevi@gmail.com). Kitap bölümü için yayın aşamasında 310 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. 60 sayfanın üzerindeki tam metinlerinizi özel isbn numarası ile MÜSTAKİL KİTAP olarak da yayınlayabiliriz. Müstakil kitap yayın ücreti 500 TL'dir.

Yayınevi web sitesi  www.iksadyayinevi.com

68383,konakjpg.png.jpeg
bottom of page