İSTANBUL

Kemankes Kara Mustafa Pasa Mah, Kemankeş caddesi 57-59, 34425 Karaköy/Beyoğlu/İstanbul

© 2019 by  EUROASIA JOURNAL

Özet ve Tam Metinlerinizin Yayınlanması

    

Özet ve Tam Metinleriniz kongresi sonrası özel ISBN numarası ile e-kitap olarak yayınlanacaktır (20 Ekim 2019 tarihinde)

 

Tam Metinleriniz için iki alternatif daha sunmaktayız

- Uluslararası Hakemli Dergilerimizden birinde  hakem sürecini geçmesi şartıyla    makale olarak  yayınlanması (indirimli)

 

   EURO ASIA SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER DERGİSİ 

6 yıllık, akademik teşvik ve doçentlik kriterlerine uygun, uluslararası indeksli bir dergidir. Tam metinlerinizi dergi yazım kurallarına uygun olarak hazırlayarak doğrudan doğruya bu dergiye göndermeniz gerekmektedir. Hakem süreci olumlu olarak sonuçlanan makaleleri %50 indirimli olarak (25 usd) yayınlanacaktır. Yayın dilleri İngilizce, Türkçe, Rusça ve Arapça'dır

Dergi web sitesi www.euroasiajournal.com

 INTERNATIONAL JOURNAL OF SOCIAL, POLITICAL AND ECONOMIC RESEARCH (IJoSPER)

6 yıllık, akademik teşvik ve doçentlik kriterlerine uygun, uluslararası indeksli bir dergidir. Tam metinlerinizi dergi yazım kurallarına uygun olarak hazırlayarak doğrudan doğruya bu dergiye göndermeniz gerekmektedir. Hakem süreci olumlu olarak sonuçlanan makaleleri %50 indirimli olarak (25 usd) yayınlanacaktır. Yayın dilleri İngilizce ve Bengalce'dir.

Dergi web sitesi www.ijosper.co.uk

 SCOPUS ENDEKSLİ EĞİTİM BİLİMLERİ ALANINDAKİ DERGİMİZ İÇİN 

lütfen bulakenzhebay@gmail.com adresinden bilgi alınız. 

Electrical and Electronic Engineering (SCOPUS Indexed)
Mechanical Engineering (SCOPUS Indexed)
 Educational Research (SCOPUS Indexed)

 

- Kitap Bölümü (elektronik) olarak yayınlanması

İKSAD Uluslararası Yayınevi 6 yıldır düzenli olarak faaliyet gösteren, dünyanın pek çok ülkesinden yazarlara ait 500 kadar bilimsel kitap yayınlamış ve kitapları yurt içi ve yurt dışında çok sayıda üniversite ve kütüphanede kataloglanan/indekslenen bir yayınevidir. Doçentlik ve Teşvik Kriterlerinin tamamını sağlamaktadır. Kongre katılımcılarımız dilerlerse çalışmalarını herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan uluslararası kitap bölümü olarak yayınlatmak için   İKSAD Yayınevi'ne gönderebilirler (iksadyayınevi@gmail.com). Kitap bölümü için yayın aşamasında 250TL ödeme yapmanız gerekmektedir. 60 sayfanın üzerindeki tam metinlerinizi özel isbn numarası ile MÜSTAKİL KİTAP olarak da yayınlayabiliriz. Müstakil kitap yayın ücreti 450 TL'dir.

Yayınevi web sitesi  www.iksad.net